חממת המאיירים

צלטנר גאה להציג את חממת המאיירים

אנו מזמינים מאיירים, גרפיקאים ויוצרים מקשת תחומי האומנות, לשהות אמן בת חודש בסטודיו צלטנר ספרים.
מה זה אומר? חלל עבודה משותף – עד 2 יוצרים בחודש בסטודיו רחב ידיים.
מי? יוצרים בעלי פרוייקט אמנותי בהתהוות שמעוניינים לחלוק חלל עבודה מלא השראה.
איפה? נחלת בנימין/ שוק הכרמל תל אביב.
זה בתשלום? לא.
בתמורה? מאיירים/ יוצרים מתבקשים לתרום איור/עבודה לפרוייקט עתידי.
יהיה שיתוף פעולה בין המאייר להוצאה? מלבד האיור הנ״ל, היוצר מוזמן לעבוד על פרוייקט אישי ללא התחייבות מצדו לשיתוף פעולה עם ההוצאה ולהיפך.

 

יומן חממת המאיירים:

 

נעים להכיר: הילה נועם

הילה נועם, מאיירת ויוצרת קומיקס בוגרת בצלאל, בעלת טור קומיקס במגזין נשיונל ג'אוגרפיק קידס ומאיירת ספרי ילדים (עם עובד, מודן).

בימים אלה הילה מאיירת בצבעי אקריליק את ספר הקומיקס שכתבה ועתיד לראות אור בהוצאת עם עובד. הספר מגולל את סיפורה של תמר, ילדה סקרנית והרפתקנית, והחתול הפרוותי והשובב שלה – חוצי. תגלית מפתיעה ומאיימת מניעה את תמר לצאת למסע להצלתו של החתול שלה יחד עם חברה הטוב. בדרך היא מגלה דבר או שניים על אומץ, הקרבה, וחברות – הן אנושית והן פרוותית.

הילה משתמשת במכחולים דקים ומאיירת בדיוק מרבי ובסבלנות אין-קץ כל פרט ופרט, כל פריים ופריים. אנחנו בטוחים כי התוצר הסופי יהיה כליל השלמוּת. בהצלחה בהמשך תהליך היצירה, הילה!

 

ll_s
איור: הילה נועם
kk_s
איור: הילה נועם
2016-07-21 13.59.32
הילה בסטודיו צלטנר

 

——————————————–

נעים להכיר: תמר טסלר

תמר טסלר, מאיירת ומעצבת גראפית. בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית במכללת אסכולה לעיצוב ובוגרת המחלקה לתסריטאות בביה״ס סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה.

׳הנעליים של אבוקצ׳ה׳, ספר הילדים שכתבה, איירה ועיצבה בשילוב גזרי תצלומים משפחתיים, ראה אור ב-2015 בהוצאה הקנדית Groundwood Books.

בימים אלו תמר עובדת על איור ספר ילדים חדש שכתבה בשם ניקו בת המזל. גם בו הצצנו וגילינו שמדובר בקולאז' גזרי איורים מתוקים להפליא.

אז אנחנו מאחלים לך– Good Luck, Tamar בתהליך היצירה וסקרנים כבר להכיר את ניקו.